O nama

Mi smo Kinološka Udruga za sve ljubitelje pasa i istinske kinologe.

TJEDNI SASTANCI UDRUGE

Sastanci kinološke udruge održavaju se svakog ponedjeljka od 18 sati po zimskom vremenu i 19 sati po ljetnom vremenu.

O nama

Društvo je osnovano u svrhu unapređenja lovne kinologije na našem području i pružanje pomoći lovcima oko nabave i uzgoja čistokrvnih lovnih pasa prijeko potrebnih u lovu.

Kinološka udruga «Brod» Slavonski Brod započela je sa 1967, danas broji osamdesetak članova, te se taj broj konstantno povećava. Naši članovi postižu značajne rezultate na raznim kinološkim manifestacijama, kako u zemlji tako i u inozemstvu.

Predsjednik Udruge: Miroslav Dudrak
Tajnik Udruge: Ana Dudrak

Osnivanje

Dana 6. kolovoza 1967. godine održana je u Slavonskom Brodu osnivačka skupština Kinološkog društva Slavonski Brod na kojoj je društvo osnovano i prihvaćena su društvena pravila.

Osnivači su bili:
Vrlazić Josip, Slavonski Brod